Sienna Morris: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 158: Line 158:
|Closing Show
|Closing Show
|-
|-
| rowspan="4" |2022
| rowspan="5" |2022
| rowspan="3" |Lost Journey
| rowspan="3" |Lost Journey
| rowspan="3" |Contemporary
| rowspan="3" |Contemporary
Line 171: Line 171:
|1<sup>st</sup> in Teen Solos<br />MVA Scholarship
|1<sup>st</sup> in Teen Solos<br />MVA Scholarship
|-
|-
|You Were My Yesterday
| rowspan="2" |You Were My Yesterday
|
| rowspan="2" |Contemporary
| rowspan="2" |Lauren Adams
|NYCDA
|
|
|-
|JUMP (Orlando)
|JUMP (Orlando)
|3<sup>rd</sup> in Teen Solos<br />Teen Female JUMP VIP
|3<sup>rd</sup> in Teen Solos<br />You Rocked<br />Teen Female JUMP VIP
|}
|}