Sierra Haschak: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>Kidgameshowlover800
Line 80: Line 80:
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
|-
|-
| style="text-align: center; " |Hey Daddy
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Hey Daddy
| style="text-align: center; " |Musical Theater
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Musical Theater
| style="text-align: center; " |DEA (Ontario)
| style="text-align: center; " |DEA (Ontario)
| style="text-align: center; " |did not place
| style="text-align: center; " |did not place
|-
| style="text-align: center; " |KAR Nationals (Las Vegas)
| style="text-align: center; " |unknown scoring
|}
|}