Sophia Hwang: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>Kidgameshowlover800
Line 82: Line 82:
|-
|-
| rowspan="13" |2018
| rowspan="13" |2018
|Waves
|
|Jump (Meadowlands)
|6<sup>th</sup> in Teen Solos<br />Teen Female Core Performer
|-
| rowspan="4" |Purple Rain
| rowspan="4" |Purple Rain
| rowspan="4" |Lyrical
| rowspan="4" |Lyrical
Line 95: Line 100:
|Hall of Fame (Hartford)
|Hall of Fame (Hartford)
|6<sup>th</sup> in Teen Solos
|6<sup>th</sup> in Teen Solos
|-
|Waves
|
|Jump (Meadowlands)
|6<sup>th</sup> in Teen Solos<br />Teen Female Core Performer
|-
|-
| rowspan="4" |Swish Swish
| rowspan="4" |Swish Swish