Sophia Laufer: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 11: Line 11:
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|2014
| rowspan="2"|2014
|Wanna Dance
|Wanna Dance
|
|
Line 18: Line 18:
|2<sup>nd</sup> in Secondary 9-11 Solos<br />Miss Junior Dance<br />NYC All-Stars
|2<sup>nd</sup> in Secondary 9-11 Solos<br />Miss Junior Dance<br />NYC All-Stars
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="4"|2015
|Vanity
|
|
|Showstopper (Anaheim)
|5<sup>th</sup> in Junior Solos<br />Crystal Award
|-style="text-align: center; "
| rowspan="5"|2015
| rowspan="2"|Sweet Dreams
| rowspan="2"|Sweet Dreams
| rowspan="2"|
| rowspan="2"|
Line 28: Line 34:
|3<sup>rd</sup> in Secondary 9-11 Solos
|3<sup>rd</sup> in Secondary 9-11 Solos
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="2"|Bang Bang
| rowspan="3"|Bang Bang
| rowspan="2"|
| rowspan="3"|
| rowspan="2"|
| rowspan="3"|
|KAR (Redondo Beach)
|KAR (Redondo Beach)
|Miss Junior Dance
|Miss Junior Dance
Line 36: Line 42:
|KAR Nationals Blue (Anaheim)
|KAR Nationals Blue (Anaheim)
|Miss Junior Dance
|Miss Junior Dance
|-style="text-align: center; "
|Showstopper (Anaheim II)
|7<sup>th</sup> in Junior Solos<br />Crystal Award
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="2"|2016
| rowspan="2"|2016