Summer Montenegro: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 m →Groups |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 25: | Line 25: | ||
| style="text-align: center; " |JUMP (Las Vegas) | | style="text-align: center; " |JUMP (Las Vegas) | ||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Mini Solos | | style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Mini Solos | ||
|- | |||
| rowspan="5" style="text-align: center; " |2016-7 | |||
| rowspan="5" style="text-align: center; " |Young Mariner | |||
| rowspan="5" style="text-align: center; " |Contemporary | |||
| rowspan="5" style="text-align: center; " |Quinn Callahan | |||
| style="text-align: center; " |24/7 (San Diego) | |||
| style="text-align: center; " |4<sup>th</sup> in Mini Solos | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |24/7 (Las Vegas) | |||
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Mini Solos | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |JUMP (Las Vegas) | |||
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Mini Solos | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |NUVO (Anaheim) | |||
| style="text-align: center; " |4<sup>th</sup> in Mini Solos | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |JUMP (Las Vegas) | |||
| style="text-align: center; " |10<sup>th</sup> in Mini Solos | |||
|- | |- | ||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |2018 | | rowspan="2" style="text-align: center; " |2018 | ||