Summer Montenegro: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
Line 25: Line 25:
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
|-
| rowspan="2" |2015
| rowspan="6" |2015
|Reverence
| rowspan="2" |Reverence
|Contemporary
| rowspan="2" |Contemporary
|
| rowspan="2" |
|24/7 (Las Vegas)
|24/7 (Las Vegas)
|3<sup>rd</sup> in Mini Solos
|3<sup>rd</sup> in Mini Solos
|-
|-
|Near Light
|The Dance Awards
|Contemporary
|
|
|-
| rowspan="4" |Near Light
| rowspan="4" |Contemporary
| rowspan="4" |
|24/7 (Las Vegas)
|2<sup>nd</sup> in Mini Solos<br />High Gold
|-
|JUMP (Las Vegas)
|JUMP (Las Vegas)
|1<sup>st</sup> in Mini Solos
|1<sup>st</sup> in Mini Solos
|-
|NUVO
|
|-
|NUVO (Phoenix)
|4<sup>th</sup> in Mini Solos<br />High Gold
|-
|-
| rowspan="5" |2016-7
| rowspan="5" |2016-7
Line 49: Line 61:
|-
|-
|JUMP (Las Vegas)
|JUMP (Las Vegas)
|2<sup>nd</sup> in Mini Solos
|2<sup>nd</sup> in Mini Solos<br />Mini Female JUMP VIP
|-
|-
|NUVO (Anaheim)
|NUVO (Anaheim)
|4<sup>th</sup> in Mini Solos
|4<sup>th</sup> in Mini Solos
|-
|-
|JUMP (Las Vegas)
|The Dance Awards
|10<sup>th</sup> in Mini Solos
|
|-
|-
| rowspan="2" |2018
| rowspan="2" |2018