Summer Montenegro: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 25: | Line 25: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |2015 | ||
|Reverence | | rowspan="2" |Reverence | ||
|Contemporary | | rowspan="2" |Contemporary | ||
| | | rowspan="2" | | ||
|24/7 (Las Vegas) | |24/7 (Las Vegas) | ||
|3<sup>rd</sup> in Mini Solos | |3<sup>rd</sup> in Mini Solos | ||
|- | |- | ||
| | |The Dance Awards | ||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="4" |Near Light | |||
| rowspan="4" |Contemporary | |||
| rowspan="4" | | |||
|24/7 (Las Vegas) | |||
|2<sup>nd</sup> in Mini Solos<br />High Gold | |||
|- | |||
|JUMP (Las Vegas) | |JUMP (Las Vegas) | ||
|1<sup>st</sup> in Mini Solos | |1<sup>st</sup> in Mini Solos | ||
|- | |||
|NUVO | |||
| | |||
|- | |||
|NUVO (Phoenix) | |||
|4<sup>th</sup> in Mini Solos<br />High Gold | |||
|- | |- | ||
| rowspan="5" |2016-7 | | rowspan="5" |2016-7 | ||
| Line 49: | Line 61: | ||
|- | |- | ||
|JUMP (Las Vegas) | |JUMP (Las Vegas) | ||
|2<sup>nd</sup> in Mini Solos | |2<sup>nd</sup> in Mini Solos<br />Mini Female JUMP VIP | ||
|- | |- | ||
|NUVO (Anaheim) | |NUVO (Anaheim) | ||
|4<sup>th</sup> in Mini Solos | |4<sup>th</sup> in Mini Solos | ||
|- | |- | ||
| | |The Dance Awards | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" |2018 | | rowspan="2" |2018 | ||