Summer O’Haver: Difference between revisions

imported>Maddiezieglermybae
No edit summary
imported>Maddiezieglermybae
No edit summary
Line 91: Line 91:
| style="text-align: center; " |did not place
| style="text-align: center; " |did not place
|-
|-
| rowspan="6" style="text-align: center; " |2016
| rowspan="8" style="text-align: center; " |2016
| rowspan="4" style="text-align: center; " |Sleepless
| rowspan="4" style="text-align: center; " |Sleepless
| rowspan="4" style="text-align: center; " |Contemporary
| rowspan="4" style="text-align: center; " |Contemporary
| rowspan="4" style="text-align: center; " |unknown
| rowspan="4" style="text-align: center; " |Nick Meola
| style="text-align: center; " |24/SEVEN (Glendale)
| style="text-align: center; " |24/SEVEN (Glendale)
| style="text-align: center; " |6<sup>th</sup> in Junior Solo
| style="text-align: center; " |6<sup>th</sup> in Junior Solo
Line 107: Line 107:
| style="text-align: center; " |6<sup>th</sup> in Junior Solo
| style="text-align: center; " |6<sup>th</sup> in Junior Solo
|-
|-
| style="text-align: center; " |Vibeology
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Vibeology
| style="text-align: center; " |Jazz
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Jazz
| style="text-align: center; " |unknown
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Krista Barker
| style="text-align: center; " |In10sity (Phoenix)
| style="text-align: center; " |In10sity (Phoenix)
| style="text-align: center; " |6<sup>th</sup> in Junior Solo
| style="text-align: center; " |6<sup>th</sup> in Junior Solo
|-
| style="text-align: center; " |Radix
| style="text-align: center; " |5<sup>th</sup> in Junior Solo
|-
| style="text-align: center; " |Showstopper (Phoenix)
| style="text-align: center; " |unknown scoring
|-
|-
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Echo
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Echo