Summer O’Haver: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 164: | Line 164: | ||
| style="text-align: center; " |4<sup>th</sup> in Junior Solos | | style="text-align: center; " |4<sup>th</sup> in Junior Solos | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |Overload | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Overload | ||
| style="text-align: center; " |Contemporary | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Contemporary | ||
| style="text-align: center; " |Chelsea Jennings | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Chelsea Jennings | ||
| style="text-align: center; " |24/SEVEN (Denver) | |||
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Junior Solos | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |NUVO (Dallas) | | style="text-align: center; " |NUVO (Dallas) | ||
| style="text-align: center; " |8<sup>th</sup> in Junior Solos | | style="text-align: center; " |8<sup>th</sup> in Junior Solos | ||