Summer O’Haver: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 23: | Line 23: | ||
==Dances== | ==Dances== | ||
===Solos=== | ===Solos=== | ||
{| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="width: | {| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="width:99%; font-size:90%;" | ||
|- | |- | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Year | ! style="background:#f2c8e0;" |Year | ||
| Line 213: | Line 213: | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |The Dance Awards (Las Vegas) | | style="text-align: center; " |The Dance Awards (Las Vegas) | ||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| rowspan="11" style="text-align: center; " |2019 | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Siren Song | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Contemporary | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Nick Meola | |||
| style="text-align: center; " |JUMP (Las Vegas) | |||
| style="text-align: center; " |4<sup>th</sup> in Teen Solos | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |NUVO (Detroit) | |||
| style="text-align: center; " |7<sup>th</sup> in Teen Solos | |||
|- | |||
| rowspan="5" style="text-align: center; " |Young at Heart | |||
| rowspan="5" style="text-align: center; " |Contemporary | |||
| rowspan="5" style="text-align: center; " |[[Lucy Vallely]] | |||
| style="text-align: center; " |JUMP (Denver) | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |JUMP (Westminster) | |||
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Teen Solos | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |NUVO (Long Beach) | |||
| style="text-align: center; " |7<sup>th</sup> in Teen Solos | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Radix | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |24/SEVEN (Glendale) | |||
| style="text-align: center; " |3<sup>rd</sup> in Teen Solos<br />Stop the Clock | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Oops | |||
| style="text-align: center; " |Jazz | |||
| style="text-align: center; " |[[Molly Long]] | |||
| style="text-align: center; " |JUMP (Phoenix) | |||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
|} | |} | ||