Summer O’Haver: Difference between revisions

>Chlobirdandmads
>Chlobirdandmads
No edit summary
Line 960: Line 960:
|Jump (Phoenix)
|Jump (Phoenix)
|1<sup>st</sup> in Teen Lines
|1<sup>st</sup> in Teen Lines
|-
| rowspan="2" |2021
| rowspan="2" |Gimme more
| rowspan="2" |Jazz
| rowspan="2" |Danny Lawn
| rowspan="2" |[[Jaycee Wilkins]] <br> [[Brooklin Cooley]] <br> [[Alexis Adair]] <br> Sara Allen <br> [[Brooke Judge]] <br> Jenn Gemma <br> [[Avery Stamm]] <br> [[Reina Stamm]] <br> [[Sophia Benyamin]] <br> [[Chevelle Heller]] <br> Alanna Pimentel <br> Jordan Goldberg <br> Hailey Jimenez <br> Maia Rogers <br> Imani Frazier
|The Dance Awards Las Vegas
|5<sup>th</sup> in Senior extended line
|-
|-
|2022
|2022
|No solace
|Submergence
|Contemporary  
|Contemporary  
|Nick Meola
|Nick Meola
|Avery Gay <br> Brooke Judge <br> Bella Klassen <br> Sara Allen <br> Chloe Slone <br> Brooklin Cooley <br> Paige Kracht <br> Kate Kingsley
|Avery Gay <br> Brooke Judge <br> Bella Klassen <br> Sara Allen <br> Chloe Slone <br> Brooklin Cooley <br> Paige Kracht <br> McKenzie Robinson <br> Ashlyn Shaffer <br> Julia Chavez <br> Amaya Weeks <br> Ella Sadler
|Jump Provo
|Jump Provo
|Unknown results  
|Unknown results