Sydney Pimentel: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
No edit summary
imported>Kingofgameshows800
Line 12: Line 12:
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="3"|2019
| rowspan="4"|2019
| rowspan="3"|Slither
| rowspan="4"|Slither
| rowspan="3"|Contemporary
| rowspan="4"|Contemporary
| rowspan="3"|
| rowspan="4"|
|StarQuest (Portland)
|StarQuest (Portland)
|5<sup>th</sup> in Junior Solos
|5<sup>th</sup> in Junior Solos
Line 24: Line 24:
|Hollywood Connection (Portland)
|Hollywood Connection (Portland)
|
|
|-style="text-align: center; "
|Hollywood Vibe (Seattle)
|
|-style="text-align: center; "
|Act 1 Talent
|Platinum
|}
|}