Sydney Pimentel: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Undo revision 50500 by Kingofgameshows800 (talk)
Line 19: Line 19:
|1<sup>st</sup> in Petite Solos
|1<sup>st</sup> in Petite Solos
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="6"|2019
| rowspan="5"|2019
| rowspan="6"|Slither
| rowspan="5"|Slither
| rowspan="6"|Contemporary
| rowspan="5"|Contemporary
| rowspan="6"|Lauren Flores
| rowspan="5"|Lauren Flores
|StarQuest (Portland)
|StarQuest (Portland)
|5<sup>th</sup> in Junior Solos
|5<sup>th</sup> in Junior Solos
|-style="text-align: center; "
|Spotlight (Portland)
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|KAR (Portland)
|KAR (Portland)