Tatiana Savedra: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Maddiezieglermybae
No edit summary
Line 194: Line 194:
! style="background:#f2c8e0;" |Competition
! style="background:#f2c8e0;" |Competition
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
| style="text-align: center; " |2016
| style="text-align: center; " |I Will Wait
| style="text-align: center; " |Lyrical
| style="text-align: center; " |unknown
| style="text-align: center; " |Makena Chase <br> Lexee Crandall <br> Brinley Harris <br> Weslie McBride <br> Naomi Pastrick
| style="text-align: center; " |NRG (Phoenix)
| style="text-align: center; " |unknown scoring
|-
|-
| style="text-align: center; " |2017
| style="text-align: center; " |2017