Taylor Donahue: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 11: Line 11:
! style="background:#f2c8e0;" |Competition
! style="background:#f2c8e0;" |Competition
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
| rowspan="2" style="text-align: center; " |2014
| style="text-align: center; " |Dontella
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |Hall of Fame (Redondo Beach)
| style="text-align: center; " |5<sup>th</sup> in Future Hall of Famer
|-
|-
| rowspan="2" style="text-align: center; " |2015
| rowspan="2" style="text-align: center; " |2015
Line 41: Line 48:
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Jazz
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Jazz
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Mandy Rogers
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Mandy Rogers
| style="text-align: center; " |Hall of Fame
| style="text-align: center; " |Hall of Fame (Ontario)
| style="text-align: center; " |7<sup>th</sup> in Junior Solos
| style="text-align: center; " |7<sup>th</sup> in Junior Solos
|-
|-