Taylor Kissin: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 70: Line 70:
|Platinum Plus
|Platinum Plus
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="16"|2019
| rowspan="18"|2019
| rowspan="8"|Slip
| rowspan="9"|Slip
| rowspan="8"|Jazz
| rowspan="9"|Jazz
| rowspan="8"|Lauren Flores
| rowspan="9"|Lauren Flores
|KAR (Portland)
|KAR (Portland)
|3<sup>rd</sup> in Elite 9-11 Solos
|3<sup>rd</sup> in Elite 9-11 Solos
Line 93: Line 93:
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|Hollywood Connection
|Hollywood Connection
|
|1<sup>st</sup> in Teen Solos<br />Titanium
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|Act 1 Talent
|Act 1 Talent
|
|3<sup>rd</sup> in Teen Solos<br />Platinum
|-style="text-align: center; "
|Velocity
|2<sup>nd</sup> in Teen Solos
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="8"|Got the Glam
| rowspan="9"|Got the Glam
| rowspan="8"|Open
| rowspan="9"|Open
| rowspan="8"|Lauren Flores
| rowspan="9"|Lauren Flores
|KAR (Portland)
|KAR (Portland)
|1<sup>st</sup> Runner-Up for Miss Junior Dance
|1<sup>st</sup> Runner-Up for Miss Junior Dance
Line 120: Line 123:
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|Hollywood Connection
|Hollywood Connection
|
|Platinum
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|Act 1 Talent
|Act 1 Talent
|Junior Miss
|1<sup>st</sup> in Teen Solos<br />Junior Miss<br />Platinum
|-style="text-align: center; "
|Velocity
|2<sup>nd</sup> in Teen Solos
|}
|}