Taylor Knab: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 m →Solos |
imported>Maddiezieglermybae No edit summary |
||
| Line 20: | Line 20: | ||
| style="text-align: center; " |4<sup>th</sup> in Ages 9-11 Elite Starz Solos | | style="text-align: center; " |4<sup>th</sup> in Ages 9-11 Elite Starz Solos | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |2014 | | rowspan="3" style="text-align: center; " |2014 | ||
| rowspan=" | | style="text-align: center; " |Like a Dude | ||
| rowspan=" | | style="text-align: center; " |Hip Hop | ||
| rowspan=" | | style="text-align: center; " |unknown | ||
| style="text-align: center; " |Countdown (Apache Junction) | |||
| style="text-align: center; " |unknown scoring | |||
|- | |||
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Candlelight | |||
| rowspan="3" style="text-align: center; " |unknown | |||
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Krista Barker | |||
| style="text-align: center; " |Countdown (Apache Junction) | |||
| style="text-align: center; " |unknown scoring | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |NRG (Phoenix) | | style="text-align: center; " |NRG (Phoenix) | ||
| style="text-align: center; " |unknown scoring | | style="text-align: center; " |unknown scoring | ||