Taylor Knab: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
No edit summary
imported>Maddiezieglermybae
No edit summary
Line 38: Line 38:
| style="text-align: center; " |Rainbow (Phoenix)
| style="text-align: center; " |Rainbow (Phoenix)
| style="text-align: center; " |4<sup>th</sup> in Ages 9-11 Elite Starz Solos
| style="text-align: center; " |4<sup>th</sup> in Ages 9-11 Elite Starz Solos
|-
| style="text-align: center; " |2013
| style="text-align: center; " |Workaholic
| style="text-align: center; " |Hip Hop
| style="text-align: center; " |unknown
| style="text-align: center; " |MOVE (Phoenix)
| style="text-align: center; " |unknown scoring
|-
|-
| rowspan="3" style="text-align: center; " |2014
| rowspan="3" style="text-align: center; " |2014