Tate McRae: Difference between revisions

imported>Maddiezieglermybae
No edit summary
No edit summary
Line 53: Line 53:
| style="text-align: center; " |entered in title competition
| style="text-align: center; " |entered in title competition
|-
|-
| rowspan="4" style="text-align: center; " |2013
| rowspan="5" style="text-align: center; " |2013
| style="text-align: center; " |unknown
| style="text-align: center; " |unknown
| style="text-align: center; " |unknown
| style="text-align: center; " |Terpsichore (Edmonton)
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Mini Solos
|-
| style="text-align: center; " |Lost
| style="text-align: center; " |Lost
| style="text-align: center; " |Contemporary
| style="text-align: center; " |Contemporary