Tillie Glatz: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 38: | Line 38: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |||
| rowspan="2" |2012 | |||
|What I Am | |||
|Musical Theatre | |||
|Showbiz | |||
| | |||
|- | |||
|Memory | |||
|Open | |||
|Showbiz Nationals | |||
|2<sup>nd</sup> in Junior Solos | |||
|- | |||
| rowspan="4" |2013 | |||
|Halo | |||
|Lyrical Jazz | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Hot Note | |||
|Jazz | |||
|Nexstar | |||
| | |||
|- | |||
|Let Her Go | |||
| | |||
|Starpower | |||
| | |||
|- | |||
|If I Had My Way | |||
| | |||
|Starpower | |||
| | |||
|- | |||
|2014 | |||
|Diamonds | |||
| | |||
|Starpower | |||
| | |||
|- | |||
|2015 | |||
|Because of You | |||
| | |||
|Revolution | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | | | ||