Tillie Glatz: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
Line 56: Line 56:
|
|
|-
|-
| rowspan="5" |2013
| rowspan="8" |2013
|Halo
|Halo
|Lyrical Jazz
|Lyrical Jazz
|StarQuest
|StarQuest (Upper Marlboro)
|
|
|-
|-
Line 77: Line 77:
|
|
|-
|-
|This is the Moment
| rowspan="4" |This is the Moment
| rowspan="4" |
|Starpower
|
|-
|StarQuest (Upper Marlboro)
|1<sup>st</sup> in Junior Solos<br />Junior Miss StarQuest
|-
|Showbiz
|
|
|-
|Showstopper (Woodbridge)
|Showstopper (Woodbridge)
|4<sup>th</sup> in Junior Solos<br />Crystal Award
|4<sup>th</sup> in Junior Solos<br />Crystal Award
Line 123: Line 132:
|1<sup>st</sup> in Petite Duet/Trios
|1<sup>st</sup> in Petite Duet/Trios
|-
|-
| rowspan="6" |2013
| rowspan="9" |2013
| rowspan="2" |To Where You Are
| rowspan="3" |To Where You Are
| rowspan="2" |Lyrical
| rowspan="3" |Lyrical
| rowspan="2" |[[Makenna Miller]]
| rowspan="3" |[[Makenna Miller]]
|Showbiz
|Showbiz
|1<sup>st</sup> in Petite Diamond Duet/Trios
|1<sup>st</sup> in Petite Diamond Duet/Trios
Line 133: Line 142:
|2<sup>nd</sup> in Junior Duet/Trios<br />Double Platinum
|2<sup>nd</sup> in Junior Duet/Trios<br />Double Platinum
|-
|-
| rowspan="2" |The Way You Are
|StarQuest (Upper Marlboro)
| rowspan="2" |Lyrical
|
| rowspan="2" |Preston Cubbage
|-
| rowspan="3" |The Way You Are
| rowspan="3" |Lyrical
| rowspan="3" |Preston Cubbage
|Showbiz
|Showbiz
|
|
Line 142: Line 154:
|
|
|-
|-
| rowspan="2" |Fly
|StarQuest (Upper Marlboro)
| rowspan="2" |
|
| rowspan="2" |[[Madison Cubbage]]
|-
| rowspan="3" |Fly
| rowspan="3" |
| rowspan="3" |[[Madison Cubbage]]
|Showbiz
|Showbiz
|
|
|-
|-
|Showstopper (Woodbridge)
|Showstopper (Woodbridge)
|
|-
|StarQuest (Upper Marlboro)
|
|
|}
|}