Zoe Rossi: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 60: Line 60:
|10<sup>th</sup> in Mini Solos
|10<sup>th</sup> in Mini Solos
|-style="text-align: center;"
|-style="text-align: center;"
| rowspan="6"|2017
| rowspan="7"|2017
| rowspan="6"|Cry No More
| rowspan="7"|Cry No More
| rowspan="6"|Contemporary
| rowspan="7"|Contemporary
| rowspan="6"|[[Molly Long]]
| rowspan="7"|[[Molly Long]]
|24/7 (Los Angeles)
|24/7 (Los Angeles)
|
|
Line 77: Line 77:
|-style="text-align: center;"
|-style="text-align: center;"
|The Dance Awards (Las Vegas)
|The Dance Awards (Las Vegas)
|
|-style="text-align: center;"
|Velocity
|
|
|-style="text-align: center;"
|-style="text-align: center;"