Zoe Rossi: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 60: | Line 60: | ||
|10<sup>th</sup> in Mini Solos | |10<sup>th</sup> in Mini Solos | ||
|-style="text-align: center;" | |-style="text-align: center;" | ||
| rowspan=" | | rowspan="7"|2017 | ||
| rowspan=" | | rowspan="7"|Cry No More | ||
| rowspan=" | | rowspan="7"|Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="7"|[[Molly Long]] | ||
|24/7 (Los Angeles) | |24/7 (Los Angeles) | ||
| | | | ||
| Line 77: | Line 77: | ||
|-style="text-align: center;" | |-style="text-align: center;" | ||
|The Dance Awards (Las Vegas) | |The Dance Awards (Las Vegas) | ||
| | |||
|-style="text-align: center;" | |||
|Velocity | |||
| | | | ||
|-style="text-align: center;" | |-style="text-align: center;" | ||