Makenna Miller: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
Line 289: Line 289:
|8<sup>th</sup> in Mini Small Groups<br />Gold
|8<sup>th</sup> in Mini Small Groups<br />Gold
|-
|-
| rowspan="19" |2013
| rowspan="16" |2013
|We're Gonna Party
|We're Gonna Party
|
|
Line 298: Line 298:
|Skyscraper
|Skyscraper
|
|
|
|Emily Flugrad
Jaylah Symonette
[[Tillie Glatz]]
Paige Riggleman
Heather Spears
|Showstopper (Woodbridge)
|Showstopper (Woodbridge)
|2<sup>nd</sup> in Mini Small Groups<br />Crystal Award
|2<sup>nd</sup> in Mini Small Groups<br />Crystal Award
Line 350: Line 354:
|Showstopper (Woodbridge)
|Showstopper (Woodbridge)
|2<sup>nd</sup> in Junior Large Groups<br />Crystal Award
|2<sup>nd</sup> in Junior Large Groups<br />Crystal Award
|-
|
|
|
|Showstopper (Woodbridge)
|
|-
|
|
|
|Showstopper (Woodbridge)
|
|-
|
|
|
|Showstopper (Woodbridge)
|
|-
|-
|Jungle
|Jungle