Campbell Castner: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 72: | Line 72: | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |2018-9 | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |Ne Me Quitte Pas | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |Jordan Blais Krinke | ||
|Rainbow (Escondido) | |Rainbow (Escondido) | ||
|4<sup>th</sup> in Elite Starz 9-11 Solos | |4<sup>th</sup> in Elite Starz 9-11 Solos | ||
| Line 87: | Line 87: | ||
|24/7 (San Diego) | |24/7 (San Diego) | ||
|4<sup>th</sup> in Mini Solos | |4<sup>th</sup> in Mini Solos | ||
|- | |-style="text-align: center; " | ||
|JUMP (Phoenix) | |JUMP (Phoenix) | ||
|8<sup>th</sup> in Mini Solos | |8<sup>th</sup> in Mini Solos | ||
|- | |-style="text-align: center; " | ||
|RADIX Nationals | |RADIX Nationals | ||
| | | | ||
|- | |-style="text-align: center; " | ||
|The Dance Awards (Las Vegas) | |The Dance Awards (Las Vegas) | ||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| rowspan="5" |2020 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | | | ||
|} | |} | ||