Campbell Castner: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 95: | Line 95: | ||
|- | |- | ||
|24/7 (Reno) | |24/7 (Reno) | ||
|1<sup>st</sup> in Mini Solos<br />Stop the Clock | |1<sup>st</sup> in Mini Solos<br />Stop the Clock | ||
|- | |- | ||
|24/7 (San Diego) | |24/7 (San Diego) | ||
| Line 103: | Line 103: | ||
|8<sup>th</sup> in Mini Solos | |8<sup>th</sup> in Mini Solos | ||
|- | |- | ||
| | |Radix Nationals | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Line 130: | Line 130: | ||
|24/7 (Anaheim) | |24/7 (Anaheim) | ||
|1<sup>st</sup> in Mini Solos | |1<sup>st</sup> in Mini Solos | ||
|- | |||
| rowspan="8" |2021 | |||
| rowspan="4" |Fallen | |||
| rowspan="4" |Contemporary | |||
| rowspan="4" | | |||
|JUMP (Huston) | |||
| | |||
|- | |||
|JUMP (Phoenix) | |||
| | |||
|- | |||
|NUVO (Bellevue) | |||
| | |||
|- | |||
|The Dance Awards (Las Vegas) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="4" |Let This be<br />Your Guide | |||
| rowspan="4" |Contemporary | |||
| rowspan="4" | | |||
|24/7 | |||
| | |||
|- | |||
|24/7 | |||
| | |||
|- | |||
|NUVO (Pittsburgh) | |||
| | |||
|- | |||
|The Dance Awards (Las Vegas) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="7" |2022 | |||
| rowspan="4" |Impermanence | |||
| rowspan="4" | | |||
| rowspan="4" | | |||
|24/7 | |||
| | |||
|- | |||
|24/7 | |||
| | |||
|- | |||
|NUVO (Pittsburgh) | |||
| | |||
|- | |||
|The Dance Awards (Las Vegas) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="3" |I Am Born<br />with the Sun | |||
| rowspan="3" | | |||
| rowspan="3" | | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|} | |} | ||