Campbell Clark: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>Kidgameshowlover800
Line 647: Line 647:
|1<sup>st</sup> in JUMPstarts Duos/Trios
|1<sup>st</sup> in JUMPstarts Duos/Trios
|-
|-
| rowspan="8" |2018
| rowspan="10" |2018
| rowspan="7" |Little Red Hat
| rowspan="7" |Little Red Hat
| rowspan="7" |Musical Theatre
| rowspan="7" |Musical Theatre
Line 672: Line 672:
|1<sup>st</sup> in Mini Duos/Trios<br />On the Edge
|1<sup>st</sup> in Mini Duos/Trios<br />On the Edge
|-
|-
|Wepa
| rowspan="3" |Wepa
|Open
| rowspan="3" |Open
|Giselle Ditchfield
| rowspan="3" |Giselle Ditchfield
|Spotlight (Portland)
|
|-
|Starpower (Portland)
|
|-
|Jump (Portland)
|Jump (Portland)
|1<sup>st</sup> in Mini Duos/Trios
|1<sup>st</sup> in Mini Duos/Trios