Cardin Elliott: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 104: Line 104:
| rowspan="2" |Hide & Seek
| rowspan="2" |Hide & Seek
| rowspan="2" |Open
| rowspan="2" |Open
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |Sloan Marak
|In10sity (Birmingham)
|In10sity (Birmingham)
|8<sup>th</sup> in Elite Junior Solos
|8<sup>th</sup> in Elite Junior Solos
|-
|-
|Rainbow (West Memphis)
|Rainbow (West Memphis)
|
|Double Platinum
|-
|-
| rowspan="2" |Lost in Space
| rowspan="2" |Lost in Space
| rowspan="2" |Acro
| rowspan="2" |Acro
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |Sloan Marak
|In10sity (Birmingham)
|In10sity (Birmingham)
|
|
|-
|-
|Rainbow (West Memphis)
|Rainbow (West Memphis)
|
|Elite All-Stars<br />Double Platinum
|-
|-
| rowspan="2" |Upside Down
| rowspan="2" |Upside Down
| rowspan="2" |Jazz
| rowspan="2" |Jazz
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |Sloan Marak
|In10sity (Birmingham)
|In10sity (Birmingham)
|
|
|-
|-
|Rainbow (West Memphis)
|Rainbow (West Memphis)
|
|1<sup>st</sup> in Elite Starz 9-11 Solos<br />Rising Starz Junior<br />Dancer of the Year<br />Double Platinum<br />TDX Scholarships
|-
|-
| rowspan="9" |2021
| rowspan="9" |2021
| rowspan="3" |Madness
| rowspan="3" |Open
| rowspan="3" |
| rowspan="3" |
| rowspan="3" |
|Rainbow (West Memphis)
|
|-
|KAR (Memphis)
|
|-
|StarQuest (Little Rock)
|
|-
| rowspan="3" |I Lived
| rowspan="3" |Lyrical
| rowspan="3" |
| rowspan="3" |
|Rainbow (West Memphis)
|Rainbow (West Memphis)
Line 142: Line 154:
|
|
|-
|-
| rowspan="3" |
| rowspan="3" |What a Wonderful<br />World
| rowspan="3" |
| rowspan="3" |Acro
| rowspan="3" |
| rowspan="3" |
|Rainbow (West Memphis)
|Rainbow (West Memphis)
Line 154: Line 166:
|
|
|-
|-
| rowspan="10" |2022
| rowspan="3" |Toxic
| rowspan="3" |Jazz
| rowspan="3" |
| rowspan="3" |
| rowspan="3" |
|Rainbow (West Memphis)
|
|-
|StarQuest (Little Rock)
|
|-
|VIP (New Orleans)
|
|-
| rowspan="3" |Landslide
| rowspan="3" |Open
| rowspan="3" |
| rowspan="3" |
|Rainbow (West Memphis)
|Rainbow (West Memphis)
|
|
|-
|-
|KAR (Memphis)
|StarQuest (Little Rock)
|
|-
|VIP (New Orleans)
|
|-
| rowspan="4" |Lay Your Head down
| rowspan="4" |Lyrical
| rowspan="4" |Sloan Marak
|Rainbow (West Memphis)
|
|
|-
|-
Line 166: Line 200:
|
|
|-
|-
|2022
|VIP (New Orleans)
|Lay Your Head down
|
|Lyrical
|-
|Sloan M
|Fly Nationals (St. Louis)
|Fly Nationals (St. Louis)
|1<sup>st</sup> in Teen Solos
|1<sup>st</sup> in Teen Solos