Cece Chung: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>Kidgameshowlover800
Line 38: Line 38:
|}
|}


===Duets===
===Duets/Trios===
{| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" style="width:70%; font-size:90%; text-align:center; " cellspacing="0" cellpadding="4" border="1"
{| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" style="width:70%; font-size:90%; text-align:center; " cellspacing="0" cellpadding="4" border="1"
|-
|-
Line 60: Line 60:
|Hall of Fame (Ontario)
|Hall of Fame (Ontario)
|5<sup>th</sup> in Little League Duets/Trios
|5<sup>th</sup> in Little League Duets/Trios
|-
| rowspan="2" |2021
| rowspan="2" |Riding Dirty
| rowspan="2" |Hip Hop
| rowspan="2" |Mila Marie<br />unknown
|Rainbow (San Gabriel)
|
|-
|KAR (Costa Mesa)
|2<sup>nd</sup> in Primary 6-8 Duet/Trios
|}
|}