ChaCha Shen: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
Line 94: Line 94:
|unknown
|unknown
|-
|-
| rowspan="5" |2021
| rowspan="6" |2021
| rowspan="5" |Here I Come
| rowspan="6" |Here I Come
| rowspan="5" |Jazz
| rowspan="6" |Jazz
| rowspan="5" |Nicole Smith
| rowspan="6" |Nicole Smith
|Radix (Las Vegas)
|Radix (Las Vegas)
|8<sup>th</sup> in Mini Solos<br />Cutting Edge in<br />Jazz & Contemporary
|8<sup>th</sup> in Mini Solos<br />Cutting Edge in<br />Jazz & Contemporary
|-
|Radix Nationals<br />(Las Vegas)
|
|-
|-
|JUMP (Anaheim)
|JUMP (Anaheim)
Line 105: Line 108:
|-
|-
|Velocity (Phoenix)
|Velocity (Phoenix)
|1<sup>st</sup> in Mini Jazz Solos<br />4<sup>th</sup> in Mini solos<br />MVA Runner-Up
|1<sup>st</sup> in Mini Jazz Solos<br />4<sup>th</sup> in Mini Solos<br />MVA Runner-Up
|-
|-
|Velocity Nationals
|Velocity Nationals
Line 111: Line 114:
|-
|-
|24/7 (Reno) 2
|24/7 (Reno) 2
|3<sup>rd</sup> in Mini Solos
|3<sup>rd</sup> in Mini Solos<br />Runner-Up Mini<br />Female Non-Stop Dancer
|-
|-
| rowspan="2" |2022
| rowspan="2" |2022