Charlotte Hale: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
Line 17: Line 17:


==Dances==
==Dances==
===Solos===
{| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="width:70%; font-size:90%; text-align:center;"
|-
! style="background:#f2c8e0;" |Year
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Name
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Style
! style="background:#f2c8e0;" |Competition
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
|
|
|
|
|
|}
===Groups===
===Groups===
{| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="width:99%; font-size:90%; text-align:center;"
{| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="width:99%; font-size:90%; text-align:center;"
Line 85: Line 101:
|Patterns
|Patterns
|Ballet
|Ballet
|[[Makayla An]]<br />[[Satya Aranova-Kim]]<br />[[Catelyn Barnes]]<br />Kara Barnes<br />[[Joe Blandford]]<br />[[Evie Bolognese]]<br />Abbigail Brake<br />[[Ava Buckhalt]]<br />Aislyn De Bels<br />[[Mariam Fadl]]<br />[[Mya Elle Fernandez]]<br />Amelia Foster<br />[[Deanna Heim]]<br />[[Alexis Kihiko]]<br />[[Emily Kim]]<br />[[Ella Kozar]]<br />Kaia Lockwood<br />[[Remi Mason]]<br />Jordyn Mavor<br />Mary McHale<br />Jessica Molyett<br />Abby Nicholas<br />[[Katelyn Rosenberger]]<br />[[Alexandra Wisniewski|Alexandra Wisniewsk]]
|[[Makayla An]]<br />[[Satya Aranova-Kim]]<br />[[Catelyn Barnes]]<br />Kara Barnes<br />[[Joe Blandford]]<br />[[Evie Bolognese]]<br />Abbigail Brake<br />[[Ava Buckhalt]]<br />Aislyn De Bels<br />[[Mariam Fadl]]<br />[[Mya Elle Fernandez]]<br />Amelia Foster<br />[[Deanna Heim]]<br />[[Alexis Kihiko]]<br />[[Emily Kim]]<br />[[Ella Kozar]]<br />Kaia Lockwood<br />[[Remi Mason]]<br />Jordyn Mavor<br />Mary McHale<br />Jessica Molyett<br />Abby Nicholas<br />[[Katelyn Rosenberger]]<br />[[Alexandra Wisniewski]]
|Hall of Fame (Baltimore)
|Hall of Fame (Baltimore)
|
|
Line 91: Line 107:
|Aha
|Aha
|Contemporary
|Contemporary
|[[Makayla An]]<br />[[Satya Aranova-Kim]]<br />[[Catelyn Barnes]]<br />Kara Barnes<br />[[Joe Blandford]]<br />[[Evie Bolognese]]<br />Abbigail Brake<br />[[Ava Buckhalt]]<br />Aislyn De Bels<br />[[Mariam Fadl]]<br />[[Mya Elle Fernandez]]<br />Amelia Foster<br />[[Deanna Heim]]<br />[[Alexis Kihiko]]<br />[[Emily Kim]]<br />[[Ella Kozar]]<br />Kaia Lockwood<br />[[Remi Mason]]<br />Jordyn Mavor<br />Mary McHale<br />Jessica Molyett<br />Abby Nicholas<br />[[Katelyn Rosenberger]]<br />[[Alexandra Wisniewski|Alexandra Wisniewsk]]
|[[Makayla An]]<br />[[Satya Aranova-Kim]]<br />[[Catelyn Barnes]]<br />Kara Barnes<br />[[Joe Blandford]]<br />[[Evie Bolognese]]<br />Abbigail Brake<br />[[Ava Buckhalt]]<br />Aislyn De Bels<br />[[Mariam Fadl]]<br />[[Mya Elle Fernandez]]<br />Amelia Foster<br />[[Deanna Heim]]<br />[[Alexis Kihiko]]<br />[[Emily Kim]]<br />[[Ella Kozar]]<br />Kaia Lockwood<br />[[Remi Mason]]<br />Jordyn Mavor<br />Mary McHale<br />Jessica Molyett<br />Abby Nicholas<br />[[Katelyn Rosenberger]]<br />[[Alexandra Wisniewski]]
|Hall of Fame (Baltimore)
|Hall of Fame (Baltimore)
|
|