Colby Rich: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 63: | Line 63: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="3"|2019 | ||
|Trouble On My Mind | | rowspan="2"|Trouble On My Mind | ||
| | | rowspan="2"|Lyrical | ||
|Bella Fernandez<br />Aften Harris<br />Brielle Langowski<br />Madyson Barney<br />Sierra Lilly<br />Lexi Diaz<br />Alexis Alvarez<br />Mirah Charley<br />Sayler Conover<br />Brinklee Grako<br />Kanon Greer<br />McKenzie Robinson<br />Nyla Hemsley<br />Makena Erickson | | rowspan="2"|Bella Fernandez<br />Aften Harris<br />Brielle Langowski<br />Madyson Barney<br />Sierra Lilly<br />Lexi Diaz<br />Alexis Alvarez<br />Mirah Charley<br />Sayler Conover<br />Brinklee Grako<br />Kanon Greer<br />McKenzie Robinson<br />Nyla Hemsley<br />Makena Erickson | ||
|Showstopper (Phoenix) | |Showstopper (Phoenix) | ||
|5<sup>th</sup> in Junior Large Groups | |5<sup>th</sup> in Junior Large Groups | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|24/7 (Glendale) | |||
|1<sup>st</sup> in Junior Large Groups<br />Stop the Clock! | |||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|Partner in Crime | |Partner in Crime | ||