Colby Rich: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 47: | Line 47: | ||
| rowspan="5"|Breathless | | rowspan="5"|Breathless | ||
| rowspan="5"|Contemporary | | rowspan="5"|Contemporary | ||
| rowspan="5"|Nick Meola | | rowspan="5"|[[Nick Meola]] | ||
|Starquest (Riverside) | |Starquest (Riverside) | ||
|1<sup>st</sup> in Junior Solos<br />Elite 8 Junior Miss Starquest | |1<sup>st</sup> in Junior Solos<br />Elite 8 Junior Miss Starquest | ||
| Line 63: | Line 63: | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| | | colspan="1" rowspan="5" |2020 | ||
|Color Song | | rowspan="3" |Color Song | ||
|Contemporary | | rowspan="3" |Contemporary | ||
|Chelsea Jennings | | rowspan="3" |[[Chelsea Jennings]] | ||
|NUVO (Tulsa) | |NUVO (Tulsa) | ||
|7<sup>th</sup> in Junior Solos | |7<sup>th</sup> in Junior Solos | ||
|- | |||
|NUVO (Atlantic City) | |||
|6<sup>th</sup> in Junior Solos | |||
|- | |||
|24/7 (Provo) | |||
|4<sup>th</sup> in Junior Solos | |||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan="2"|Say Something | | rowspan="2"|Say Something | ||