Colby Rich: Difference between revisions
| Line 191: | Line 191: | ||
|I need a man | |I need a man | ||
|Jazz | |Jazz | ||
|Colby Rich<br />[[Sara Allen]]<br />[[Delaney Taylor]]<br />[[Paige Kracht]]<br />[[Brooklin Cooley]]<br />[[Summer O'Haver]]<br />[[Amaya Weeks]] | |[[Colby Rich]]<br />[[Sara Allen]]<br />[[Delaney Taylor]]<br />[[Paige Kracht]]<br />[[Brooklin Cooley]]<br />[[Summer O'Haver]]<br />[[Amaya Weeks]] | ||
|NUVO (Glendale) | |NUVO (Glendale) | ||
|Best of Jump (Seniors) | |Best of Jump (Seniors) | ||
|} | |} | ||
|- | |||
==Dance Titles== | ==Dance Titles== | ||