Colby Rich: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
Line 186: Line 186:
|Jump (Phoenix)
|Jump (Phoenix)
|3<sup>rd</sup> in Teen Groups
|3<sup>rd</sup> in Teen Groups
|}
|-
|-
|2023
|2023
Line 195: Line 194:
|Best of Jump (Seniors)
|Best of Jump (Seniors)
|}
|}
|-


==Dance Titles==
==Dance Titles==