Crystal Huang: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 415: | Line 415: | ||
|2<sup>nd</sup> in Mini Solos | |2<sup>nd</sup> in Mini Solos | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="15"|2019 | ||
|A New Beginning | | rowspan="6"|A New Beginning | ||
|Contemporary | | rowspan="6"|Contemporary | ||
| | | rowspan="6"| | ||
|Jump (Santa Clara) | |Jump (Santa Clara) | ||
|1<sup>st</sup> in Mini Solos | |1<sup>st</sup> in Mini Solos | ||
|-style="text-align: center; " | |||
| | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Starpower (Anaheim) | |||
|1<sup>st</sup> in Advanced 9-11 Solos<br />Junior Miss Starpower | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|Flat Red | |Flat Red | ||
| Line 1,098: | Line 1,113: | ||
*[http://www.crystalhuangdance.com Official Site] | *[http://www.crystalhuangdance.com Official Site] | ||
*[http://www.facebook.com/profile.php?id=100009166562703 Facebook] | *[http://www.facebook.com/profile.php?id=100009166562703 Facebook] | ||
*[https://www.instagram.com/crystalhuangdance/ Instagram] | |||
*[http://www.youtube.com/user/tohuang/ YouTube] | *[http://www.youtube.com/user/tohuang/ YouTube] | ||
[[Category:Dancers]] | [[Category:Dancers]] | ||