Crystal Huang: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 262: | Line 262: | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="34"|2018 | ||
| rowspan="9"|Tears of an Angel | | rowspan="9"|Tears of an Angel | ||
| rowspan="9"|Lyrical | | rowspan="9"|Lyrical | ||
| Line 350: | Line 350: | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="7"|Work | ||
| rowspan=" | | rowspan="7"|Jazz | ||
|Jump (Dallas) | |||
|2<sup>nd</sup> in Mini Solos<br />You Rocked! | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|KAR (Redondo Beach 2) | |KAR (Redondo Beach 2) | ||
|1<sup>st</sup> in Secondary 9-11 Solos<br />Miss Junior Dance | |1<sup>st</sup> in Secondary 9-11 Solos<br />Miss Junior Dance | ||