Crystal Huang: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 262: Line 262:
|
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="33"|2018
| rowspan="34"|2018
| rowspan="9"|Tears of an Angel
| rowspan="9"|Tears of an Angel
| rowspan="9"|Lyrical
| rowspan="9"|Lyrical
Line 350: Line 350:
|
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="6"|Work
| rowspan="7"|Work
| rowspan="6"|Jazz
| rowspan="7"|Jazz
|Jump (Dallas)
|2<sup>nd</sup> in Mini Solos<br />You Rocked!
|-style="text-align: center; "
|KAR (Redondo Beach 2)
|KAR (Redondo Beach 2)
|1<sup>st</sup> in Secondary 9-11 Solos<br />Miss Junior Dance
|1<sup>st</sup> in Secondary 9-11 Solos<br />Miss Junior Dance