Crystal Huang: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 454: Line 454:
|
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="18"|2018
| rowspan="20"|2018
| rowspan="12"|Go in Sevens
| rowspan="14"|Go in Sevens
| rowspan="12"|Contemporary
| rowspan="14"|Contemporary
| rowspan="12"|[[Ethan Huang]]
| rowspan="14"|[[Ethan Huang]]
|KAR Nationals (Anaheim)
|KAR Nationals (Anaheim)
|6<sup>th</sup> in Secondary 9-11 Duos/Trios
|6<sup>th</sup> in Secondary 9-11 Duos/Trios
Line 475: Line 475:
|Jump (Dallas)
|Jump (Dallas)
|1<sup>st</sup> in Mini Duos/Trios
|1<sup>st</sup> in Mini Duos/Trios
|-style="text-align: center; "
|24/7 (Reno)
|3<sup>rd</sup> in Mini Duos/Trios
|-style="text-align: center; "
|24/7 (Denver)
|2<sup>nd</sup> in Mini Duos/Trios
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|24/7 (San Diego)
|24/7 (San Diego)