Crystal Huang: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 454: | Line 454: | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="20"|2018 | ||
| rowspan=" | | rowspan="14"|Go in Sevens | ||
| rowspan=" | | rowspan="14"|Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="14"|[[Ethan Huang]] | ||
|KAR Nationals (Anaheim) | |KAR Nationals (Anaheim) | ||
|6<sup>th</sup> in Secondary 9-11 Duos/Trios | |6<sup>th</sup> in Secondary 9-11 Duos/Trios | ||
| Line 475: | Line 475: | ||
|Jump (Dallas) | |Jump (Dallas) | ||
|1<sup>st</sup> in Mini Duos/Trios | |1<sup>st</sup> in Mini Duos/Trios | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|24/7 (Reno) | |||
|3<sup>rd</sup> in Mini Duos/Trios | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|24/7 (Denver) | |||
|2<sup>nd</sup> in Mini Duos/Trios | |||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|24/7 (San Diego) | |24/7 (San Diego) | ||