Tate McRae: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>Kidgameshowlover800
Line 310: Line 310:
| rowspan="2" |Flock of Birds
| rowspan="2" |Flock of Birds
| rowspan="2" |Contemporary
| rowspan="2" |Contemporary
| rowspan="2" |Alexa Moffet
| rowspan="2" |[[Alexa Moffett]]
| rowspan="2" |[[Jade Marion-Suciu]]<br />[[Bella Klassen]]<br />[[Taryn Miller]]
| rowspan="2" |[[Jade Marion-Suciu]]<br />[[Bella Klassen]]<br />[[Taryn Miller]]<br />Peyton MacDonald
Peyton MacDonald
|NUVO (Phoenix)  
|NUVO (Phoenix)  
|1<sup>st</sup> in Mini Group
|1<sup>st</sup> in Mini Groups<br />1<sup>st</sup> Overall
1<sup>st</sup> Overall
|-
 
|-
|JUMP (Phoenix)
|JUMP (Phoenix)
|1<sup>st</sup> Mini Groups
|1<sup>st</sup> Mini Groups<br />1<sup>st</sup> Mini/Junior Contemporary<br />You Rocked!
1<sup>st</sup> Mini/Junior Contemporary
 
You Rocked!  
|}
|}