Daisy Flanders: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 18: | Line 18: | ||
|Platinum (New Orleans) | |Platinum (New Orleans) | ||
| | | | ||
|- | |||
|2022 | |||
|Lil' Gump | |||
| | |||
| | |||
|Showstopper (Atlanta) | |||
|6<sup>th</sup> in Junior Solos | |||
|} | |} | ||