Ella Dobler: Difference between revisions

imported>KSwani
No edit summary
Line 18: Line 18:
==Dances==
==Dances==
===Solos===
===Solos===
{{Dancer}}
{| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="width:99%; font-size:90%;"
{| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="width:99%; font-size:90%;"
|+
! colspan="6" style="background:#dfa4c6;" |Solos
! colspan="6" style="background:#dfa4c6;" |Solos
|-
|-
Line 37: Line 39:
| style="text-align: center; " |World Class Talent (Tampa)
| style="text-align: center; " |World Class Talent (Tampa)
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Recreational Petite Solo
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Recreational Petite Solo
|-
|
|
|
|
|
|
|-
|-
| rowspan="6" style="text-align: center; " |2017
| rowspan="6" style="text-align: center; " |2017
| rowspan="6" style="text-align: center; " |Diamond
| rowspan="6" style="text-align: center; " |Diamond
| rowspan="6" style="text-align: center; " |Contemporary
| rowspan="6" style="text-align: center; " |Contemporary
| rowspan="6" style="text-align: center; " |unknown
| rowspan="6" style="text-align: center; " |Ashley Massicotte
| style="text-align: center; " |In10sity (Tampa)
| style="text-align: center; " |In10sity (Tampa)
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Premier Mini Solo <br> Platinum Award
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Premier Mini Solo <br> Platinum Award