Ella Dobler: Difference between revisions

No edit summary
imported>Kingofgameshows800
Line 18: Line 18:
==Dances==
==Dances==
===Solos===
===Solos===
{{Dancer}}
{| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="width:99%; font-size:90%;"
{| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="width:99%; font-size:90%;"
|+
! colspan="6" style="background:#dfa4c6;" |Solos
|-
|-
! style="background:#f2c8e0;" |Year
! style="background:#f2c8e0;" |Year
Line 39: Line 36:
| style="text-align: center; " |World Class Talent (Tampa)
| style="text-align: center; " |World Class Talent (Tampa)
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Recreational Petite Solo
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Recreational Petite Solo
|-
|
|
|
|
|
|
|-
|-
| rowspan="7" style="text-align: center; " |2017
| rowspan="7" style="text-align: center; " |2017