Ella Dobler: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 75: | Line 75: | ||
===Duets=== | ===Duets=== | ||
{| class=" | {| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="width:70%; font-size:90%;" | ||
|- | |- | ||
|2018 | ! style="background:#f2c8e0;" |Year | ||
|Corner of Your Heart | ! style="background:#f2c8e0;" |Dance Name | ||
|Lyrical | ! style="background:#f2c8e0;" |Dance Style | ||
|Isabella DiBenedetto | ! style="background:#f2c8e0;" |Choreographer | ||
| | ! style="background:#f2c8e0;" |Other Dancers | ||
| | ! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |2018 | |||
| style="text-align: center; " |Corner of Your Heart | |||
| style="text-align: center; " |Lyrical | |||
| style="text-align: center; " |Isabella DiBenedetto | |||
| style="text-align: center; " |unknown | |||
| style="text-align: center; " |JUMP Miami | |||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> Overall | |||
|} | |} | ||