Ella Dobler: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 87: | Line 87: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" style="text-align: center; " |2018 | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" style="text-align: center; " |Corner of Your Heart | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" style="text-align: center; " |Lyrical | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" style="text-align: center; " | | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" style="text-align: center; " |Isabella DiBenedetto | ||
| style="text-align: center; " |JUMP (Miami) | | style="text-align: center; " |JUMP (Miami) | ||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Petite Duos/Trios<br />High Gold Award | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |NUVO | |||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Mini Duos/Trios<br />Mini Gold | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Showbiz (Lakeland) | |||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Petite Duos/Trios | | style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Petite Duos/Trios | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " |Shake the Ground | ||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Petite Duos/Trios | | style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Petite Duos/Trios | ||
|- | |- | ||