Ella Dobler: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
|||
| Line 286: | Line 286: | ||
| style="text-align: center; " |Platinum | | style="text-align: center; " |Platinum | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="30" style="text-align: center; " |2020 | ||
| style="text-align: center; " |I See Fire | | style="text-align: center; " |I See Fire | ||
| style="text-align: center; " |Aerial Hammock | | style="text-align: center; " |Aerial Hammock | ||
| Line 328: | Line 328: | ||
| style="text-align:center;"|Hall of Fame (Lakeland) | | style="text-align:center;"|Hall of Fame (Lakeland) | ||
| style="text-align:center;"|1<sup>st</sup> in Junior Solos<br />Platinum<br />Best In Category | | style="text-align:center;"|1<sup>st</sup> in Junior Solos<br />Platinum<br />Best In Category | ||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|} | |} | ||