Ella Dobler: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Evellle
Line 442: Line 442:
|
|
|-
|-
| rowspan="6" |2022
| rowspan="8" |2022
|Nights
|Nights
|
|
Line 464: Line 464:
|1<sup>st</sup> in Mini Solos
|1<sup>st</sup> in Mini Solos
|-
|-
| rowspan="2" |Ultralight Beam
| rowspan="3" |Ultralight Beam
| rowspan="2" |Contemporary
| rowspan="3" |Contemporary
| rowspan="2" |Danielle Gumi
| rowspan="3" |Danielle Gumi
|Radix (Tampa)
|Radix (Tampa)
|2<sup>nd</sup> in Mini Solos
|2<sup>nd</sup> in Mini Solos
Line 472: Line 472:
|Streetz (Tampa)
|Streetz (Tampa)
|1<sup>st</sup> in Mini Solos
|1<sup>st</sup> in Mini Solos
|-
|Showstopper (Orlando)
|1st in Junior Competitive Solos
|-
|Did I Stutter?
|
|Alex Tirado
|Hall of Fame (Lakeland)
|3rd in Junior Solos
|}
|}