Ella Dobler: Difference between revisions

>Evellle
>Evellle
Line 442: Line 442:
|
|
|-
|-
| rowspan="8" |2022
| rowspan="9" |2022
|Nights
|Nights
|
|
Line 481: Line 481:
|Hall of Fame (Lakeland)
|Hall of Fame (Lakeland)
|3rd in Junior Solos
|3rd in Junior Solos
|-
|Blue
|
|
|
|
|}
|}