Ella Dobler: Difference between revisions
>Evellle |
>Evellle |
||
| Line 442: | Line 442: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="9" |2022 | ||
|Nights | |Nights | ||
| | | | ||
| Line 481: | Line 481: | ||
|Hall of Fame (Lakeland) | |Hall of Fame (Lakeland) | ||
|3rd in Junior Solos | |3rd in Junior Solos | ||
|- | |||
|Blue | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|} | |} | ||