Everleigh Soutas: Difference between revisions

No edit summary
No edit summary
Line 250: Line 250:
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
|-
| rowspan="4" |2016
|  
| rowspan="2" |When I Grow Up
| rowspan="2" |Jazz
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |[[Hayden Calder]]<br />and others
|StarSystems
|
|-
|KAR Nationals (Las Vegas)
|
|-
| rowspan="2" |Baby Ragers
| rowspan="2" |Baby Ragers
| rowspan="2" |Hip Hop
| rowspan="2" |Hip Hop
Line 515: Line 505:
|-
|-
| rowspan="4" |When I Grow Up
| rowspan="4" |When I Grow Up
| rowspan="4" |Contemporary
| rowspan="4" |Jazz
| rowspan="4" |
| rowspan="4" |
| rowspan="4" |Addison Arredondo<br />[[Kaylee Baldwin]]<br />[[Kennedy Grace]]<br />Rachel Hansen<br />[[Wavy Hazen]]<br />[[Scarlet Kendall]]<br />[[Khloe Kwon]]<br />[[Joah Moore]]<br />[[Addyson Paul]]<br />[[Harbor Pitkin]]<br />Memphis Wright<br />[[Kaylee Townsend]]<br />[[Bryn Zimmerman]]
| rowspan="4" |Addison Arredondo<br />[[Kaylee Baldwin]]<br />[[Kennedy Grace]]<br />Rachel Hansen<br />[[Wavy Hazen]]<br />[[Scarlet Kendall]]<br />[[Khloe Kwon]]<br />[[Joah Moore]]<br />[[Addyson Paul]]<br />[[Harbor Pitkin]]<br />Memphis Wright<br />[[Kaylee Townsend]]<br />[[Bryn Zimmerman]]