Everleigh Soutas: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 m Protected "Everleigh Soutas": test ([Edit=Allow only administrators] (expires 04:23, 18 March 2024 (UTC)) [Move=Allow only administrators] (expires 04:23, 18 March 2024 (UTC)) [Delete=Allow only administrators] (expires 04:23, 18 March 2024 (UTC)) [Protect=Allow only administrators] (expires 04:23, 18 March 2024 (UTC))) |
>Dancer4life m →Solos |
||
| Line 194: | Line 194: | ||
|Top 6 Mini Protégé | |Top 6 Mini Protégé | ||
|- | |- | ||
|2024 | | rowspan="3" |2024 | ||
|Something New | | rowspan="2" |Something New | ||
|Jazz | | rowspan="2" |Jazz | ||
|[[Molly Long]] | | rowspan="2" |[[Molly Long]] | ||
|24/7 (Knoxville) | |24/7 (Knoxville) | ||
|2<sup>nd</sup> in Junior Solos | |2<sup>nd</sup> in Junior Solos | ||
|- | |||
|In10sity (Nashville) | |||
| | |||
|- | |||
|Hoaz | |||
|Contemporary | |||
| | |||
|In10sity (Nashville) | |||
|3rd in Junior Solos | |||
|} | |} | ||