Everleigh Soutas: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 m Protected "Everleigh Soutas": test ([Edit=Allow only administrators] (expires 18:48, 17 April 2024 (UTC)) [Move=Allow only administrators] (expires 18:48, 17 April 2024 (UTC)) [Delete=Allow only administrators] (expires 18:48, 17 April 2024 (UTC)) [Protect=Allow only administrators] (expires 18:48, 17 April 2024 (UTC))) |
>Dancer4life m →Solos |
||
| Line 194: | Line 194: | ||
|Top 6 Mini Protégé | |Top 6 Mini Protégé | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |2024 | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Something New | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Jazz | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |[[Molly Long]] | ||
|24/7 (Knoxville) | |24/7 (Knoxville) | ||
|2<sup>nd</sup> in Junior Solos | |2<sup>nd</sup> in Junior Solos | ||
| Line 204: | Line 204: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|Hoax | |Revive (Atlanta) | ||
|Contemporary | |3rd in Junior Solos | ||
| | |- | ||
| rowspan="2" |Hoax | |||
| rowspan="2" |Contemporary | |||
| rowspan="2" |Talia Favia | |||
|In10sity (Nashville) | |In10sity (Nashville) | ||
|3<sup>rd</sup> in Junior Solos | |3<sup>rd</sup> in Junior Solos | ||
|- | |||
|Radix (Indianapolis) | |||
|9th in Junior Solos | |||
|} | |} | ||