Alexandra Wisniewski: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 25: | Line 25: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |||
|2020 | |||
|Better Place | |||
|Lyrical | |||
|Hall of Fame (Baltimore) | |||
| | |||
|- | |- | ||
|2021 | |2021 | ||
| | |Carry You | ||
| | |Contemporary | ||
|Hall of Fame (Baltimore) | |Hall of Fame (Baltimore) | ||
| | | | ||
|} | |} | ||
| Line 39: | Line 45: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Name | ! style="background:#f2c8e0;" |Dance Name | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Style | ! style="background:#f2c8e0;" |Dance Style | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Other Dancers | ! style="background:#f2c8e0;" |Other Dancers | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ||
| Line 47: | Line 52: | ||
| rowspan="2"|Hernando's Hideaway | | rowspan="2"|Hernando's Hideaway | ||
| rowspan="2"|Musical Theater | | rowspan="2"|Musical Theater | ||
| rowspan="2"|[[Catelyn Barnes]]<br />Emelyse Carney<br />Aislyn De Bels<br />[[Charlotte Hale]]<br />[[Alexis Kihiko]]<br />Julia Kragler<br />[[Remi Mason]] | | rowspan="2"|[[Catelyn Barnes]]<br />Emelyse Carney<br />Aislyn De Bels<br />[[Charlotte Hale]]<br />[[Alexis Kihiko]]<br />Julia Kragler<br />[[Remi Mason]] | ||
|Hall of Fame (Baltimore) | |Hall of Fame (Baltimore) | ||
| Line 58: | Line 62: | ||
|Colors of the Wind | |Colors of the Wind | ||
|Lyrical | |Lyrical | ||
|[[Satya Aranova-Kim]]<br />[[Catelyn Barnes]]<br />[[Mya Elle Fernandez]]<br />[[Charlotte Hale]]<br />[[Remi Mason]] | |[[Satya Aranova-Kim]]<br />[[Catelyn Barnes]]<br />[[Mya Elle Fernandez]]<br />[[Charlotte Hale]]<br />[[Remi Mason]] | ||
|Hall of Fame (Baltimore) | |Hall of Fame (Baltimore) | ||
| Line 66: | Line 69: | ||
|Sparkling Diamonds | |Sparkling Diamonds | ||
|Jazz | |Jazz | ||
|[[Satya Aranova-Kim]]<br />[[Catelyn Barnes]]<br />[[Mya Elle Fernandez]]<br />[[Charlotte Hale]]<br />[[Deanna Heim]]<br />[[Remi Mason]]<br />Jordyn Mavor | |[[Satya Aranova-Kim]]<br />[[Catelyn Barnes]]<br />[[Mya Elle Fernandez]]<br />[[Charlotte Hale]]<br />[[Deanna Heim]]<br />[[Remi Mason]]<br />Jordyn Mavor | ||
|Hall of Fame (Baltimore) | |Hall of Fame (Baltimore) | ||
| Line 73: | Line 75: | ||
|Vegas | |Vegas | ||
|Jazz | |Jazz | ||
|[[Makayla An]]<br />[[Satya Aranova-Kim]]<br />[[Catelyn Barnes]]<br />Kara Barnes<br />Joe Blandford<br />[[Evie Bolognese]]<br />Abbigail Brake<br />[[Ava Buckhalt]]<br />Aislyn De Bels<br />[[Mariam Fadl]]<br />[[Mya Elle Fernandez]]<br />Amelia Foster<br />[[Charlotte Hale]]<br />[[Deanna Heim]]<br />[[Alexis Kihiko]]<br />[[Emily Kim]]<br />[[Ella Kozar]]<br />Kaia Lockwood<br />[[Remi Mason]]<br />Jordyn Mavor<br />Mary McHale<br />Jessica Molyett<br />Abby Nicholas<br />[[Katelyn Rosenberger]] | |[[Makayla An]]<br />[[Satya Aranova-Kim]]<br />[[Catelyn Barnes]]<br />Kara Barnes<br />Joe Blandford<br />[[Evie Bolognese]]<br />Abbigail Brake<br />[[Ava Buckhalt]]<br />Aislyn De Bels<br />[[Mariam Fadl]]<br />[[Mya Elle Fernandez]]<br />Amelia Foster<br />[[Charlotte Hale]]<br />[[Deanna Heim]]<br />[[Alexis Kihiko]]<br />[[Emily Kim]]<br />[[Ella Kozar]]<br />Kaia Lockwood<br />[[Remi Mason]]<br />Jordyn Mavor<br />Mary McHale<br />Jessica Molyett<br />Abby Nicholas<br />[[Katelyn Rosenberger]] | ||
|Hall of Fame (Baltimore) | |Hall of Fame (Baltimore) | ||