Alexis Alvarez: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Chlobirdandmads |
||
| Line 134: | Line 134: | ||
|JUMP (Glendale) | |JUMP (Glendale) | ||
|1<sup>st</sup> in Mini Solos | |1<sup>st</sup> in Mini Solos | ||
|- | |||
| | |||
|1977 | |||
|Jazz | |||
|Jaycee Wilkins | |||
|One Rhythm Dance Convention | |||
|Unknown scoring | |||
|- | |- | ||
| rowspan="3" |2020-1 | | rowspan="3" |2020-1 | ||